Lake Grimstone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Какво ще стане, ако някой ви каже, че тези истории в медиите за хората със специални способности не са фантастика, но факт? Не е възможно, нали? Никога не сте имали шанса да видите това с очите си. Има един много лесен отговор на този: LAKE GRIMSTONE. Уединен остров, дом на всички хора със специални способности, криейки ги от света, за да ги предпази от обидите на хората. Жителите на острова са безопасност, до сега. Опасността е на хоризонта.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 30, на Нед Окт 03, 2021 10:24 pm
Latest topics
» Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay
Lucas Greenman / Illusion / Sam Claflin EmptyСъб Юли 08, 2017 5:54 pm by Jan Iris

» Hi, there!
Lucas Greenman / Illusion / Sam Claflin EmptyЧет Юли 06, 2017 9:55 pm by Confess

» Запазване на ЛИК / ГЕРОЙ
Lucas Greenman / Illusion / Sam Claflin EmptyЧет Юли 06, 2017 8:10 pm by The Government

» ---Съобщения---
Lucas Greenman / Illusion / Sam Claflin EmptyЧет Юли 06, 2017 7:52 pm by The Government

» Once you let the darkness inside, it never comes out. / Fire Manipulation / Phoebe Tonkin
Lucas Greenman / Illusion / Sam Claflin EmptyЧет Юли 06, 2017 7:50 pm by The Government

» Kate Adams / Cold Manipulation / Danielle Panabaker
Lucas Greenman / Illusion / Sam Claflin EmptyЧет Юли 06, 2017 11:02 am by The Government

» Aiden de'Mark / Pain Manipulation / Robbie Amell
Lucas Greenman / Illusion / Sam Claflin EmptyСря Юли 05, 2017 10:37 pm by The Government

» Natalie Anderson / Knowledge Manipulation / Katherine Mcnamara
Lucas Greenman / Illusion / Sam Claflin EmptyСря Юли 05, 2017 5:59 pm by Natalie Anderson

» Aria Lily Sutton / Mixture Power / Nina Dobrev
Lucas Greenman / Illusion / Sam Claflin EmptyВто Юли 04, 2017 8:12 pm by Lucas Greenman

vote for us
in BG TOP

BGtop

Lucas Greenman / Illusion / Sam Claflin

Go down

Lucas Greenman / Illusion / Sam Claflin Empty Lucas Greenman / Illusion / Sam Claflin

Писане by Lucas Greenman Пон Юли 03, 2017 6:11 pm

“Life may simply be my own diverse illusion.”
Lucas Greenman / Illusion / Sam Claflin Tumblr_mqxrlxCR5t1qf2zyko5_250
LUCAS GREENMAN
TWENTY-EIGHT
ILLUSION
SAM CLAFLIN
CLOSED

POSITIVE: charming, protective,  inquisitive
NEGATIVE: arrogant, condescending, shallow

Преди да стигне до Гримстоун Лукас преминава през едно тежко детство, което съсипва както него, така и по - малката му сестра. Първата спирка е болница в Ню Йорк, където майка му дарява живот. Всичко наистина е наред, докато не стигнем до баналната история за раждането, а след това умирането. Да, казах, че Лукас има сестра. Нейното раждане създава бъдеща смърт. Но още на 4 Лукас не разбира толкова, защото е дете и всичко преминава бързо. Само че баща му се превръща в причината за още една смърт и още беди, рани, които не са могли да зараснат с времето. След дългият пиянски живот, който води до скандали и бой, накрая се превъплъщава в броб, до който никой дори не ходи. Лукас е твърде разочарован от баща си,
затова не иска дори да си мисли за него. Не може и няма да му прости всичко, което е причинил на него и сестра му. За съжаление, те се разделят, заради социалните. Поради някаква странна причина, дори много нелогична, Лукас и сестра му били в различни домове.
А Лукас дори нямал времето, след като излязал, да я потърси, защото едва навършил 17 бил отведен от Правителството в Гримстоун, където започнал новият му живот, с новите проблеми и хилядите мисли, които го измъчвали, скрити добре под маската на арогантността.
Lucas Greenman
Lucas Greenman

Брой мнения : 42
Join date : 03.07.2017

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите