Lake Grimstone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Какво ще стане, ако някой ви каже, че тези истории в медиите за хората със специални способности не са фантастика, но факт? Не е възможно, нали? Никога не сте имали шанса да видите това с очите си. Има един много лесен отговор на този: LAKE GRIMSTONE. Уединен остров, дом на всички хора със специални способности, криейки ги от света, за да ги предпази от обидите на хората. Жителите на острова са безопасност, до сега. Опасността е на хоризонта.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 30, на Нед Окт 03, 2021 10:24 pm
Latest topics
» Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay
Once you let the darkness inside, it never comes out. / Fire Manipulation / Phoebe Tonkin EmptyСъб Юли 08, 2017 5:54 pm by Jan Iris

» Hi, there!
Once you let the darkness inside, it never comes out. / Fire Manipulation / Phoebe Tonkin EmptyЧет Юли 06, 2017 9:55 pm by Confess

» Запазване на ЛИК / ГЕРОЙ
Once you let the darkness inside, it never comes out. / Fire Manipulation / Phoebe Tonkin EmptyЧет Юли 06, 2017 8:10 pm by The Government

» ---Съобщения---
Once you let the darkness inside, it never comes out. / Fire Manipulation / Phoebe Tonkin EmptyЧет Юли 06, 2017 7:52 pm by The Government

» Once you let the darkness inside, it never comes out. / Fire Manipulation / Phoebe Tonkin
Once you let the darkness inside, it never comes out. / Fire Manipulation / Phoebe Tonkin EmptyЧет Юли 06, 2017 7:50 pm by The Government

» Kate Adams / Cold Manipulation / Danielle Panabaker
Once you let the darkness inside, it never comes out. / Fire Manipulation / Phoebe Tonkin EmptyЧет Юли 06, 2017 11:02 am by The Government

» Aiden de'Mark / Pain Manipulation / Robbie Amell
Once you let the darkness inside, it never comes out. / Fire Manipulation / Phoebe Tonkin EmptyСря Юли 05, 2017 10:37 pm by The Government

» Natalie Anderson / Knowledge Manipulation / Katherine Mcnamara
Once you let the darkness inside, it never comes out. / Fire Manipulation / Phoebe Tonkin EmptyСря Юли 05, 2017 5:59 pm by Natalie Anderson

» Aria Lily Sutton / Mixture Power / Nina Dobrev
Once you let the darkness inside, it never comes out. / Fire Manipulation / Phoebe Tonkin EmptyВто Юли 04, 2017 8:12 pm by Lucas Greenman

vote for us
in BG TOP

BGtop

Once you let the darkness inside, it never comes out. / Fire Manipulation / Phoebe Tonkin

2 posters

Go down

Once you let the darkness inside, it never comes out. / Fire Manipulation / Phoebe Tonkin Empty Once you let the darkness inside, it never comes out. / Fire Manipulation / Phoebe Tonkin

Писане by mayers. Чет Юли 06, 2017 5:21 pm

lorraine mayers.





Огънят е навсякъде. Обвил е сградите, разпострял се е във въздуха, рисува ивици по студения асфалт, дори докосва кожата ми. Пламъците се плъзват нежно по плътта ми без да оставят следи от допира си, далеч по-разрушителни са за всичко друго до което успеят да се докоснат. До ушите ми достигат викове изпълнени с болка, но оставям сляпа за чутото. Станало е някак незначително, познато до болка като добре позната частица от ежедневието ми каквато всъщност беше. Имаше нещо опияняващо в това да отнемеш живота на случаен човек на улицата по толкова жесток начин, караше ме да се чувствам силна, велика, моята собствена отрова от която се нуждаех. Някои се пристрастяват към алкохола, други към наркотиците, трети към секса, моят порок беше желанието ми да контролирам нещата, да знам, че съм господар на ситуацията.
Вървя по познат маршрут, краката ми сами ме водят вече знаещи как ще завърши вечерта ми. Минавам през първия видян бар за две големи водки, изпивам ги на екс,не искам съзнанието ми да ме съди за предстоящото. Барът също ми изглежда познат. Колко ли пъти съм идвала тук преди да се озова в апартамента му? Просто спирка по пътя на безцелното ми съществуване, точно като мъжа, когото смятах да събудя за добро утро няколко часа по-рано. Всяко действие беше просто запълване на времето ми, на моето дълго и безсмислено съществуване наречено живот. Уморена? О, да бях уморена от затвора в който тялото ми се беше превърнало. Имах нужда да избягам от самата себе си, да забравя коя съм, да изгоря като хората, които убивам, за да се родя наново. След третото осъзнавам, че търсената утеха не е тук и си тръгвам. Следващото са тъмни улици, няколко подсвирквания и най-после позната врата. Посреща ме сънен.
- Не казвай нищо. - целувката ми прекъсва думите му. Бутам го вътре, дошла съм да си открадна частица от него, да подаря частица от малкото ми останала шибана душа преди да си тръгна без да оставя и косъм по възглавницата. Спасението ми се крие в нечии сини очи, запечатани завинаги в съзнанието ми. Очи, който не са неговите.


23, resident, , fire manipulation, FC - phoebe tonkin


mayers.
mayers.

Брой мнения : 4
Join date : 06.07.2017

Върнете се в началото Go down

Once you let the darkness inside, it never comes out. / Fire Manipulation / Phoebe Tonkin Empty Re: Once you let the darkness inside, it never comes out. / Fire Manipulation / Phoebe Tonkin

Писане by The Government Чет Юли 06, 2017 7:50 pm

Добре дошла!
Едно уточнение: Дарбата fire manipulation е заета, но тъй като грешката е наша, защото не сме упоменали в листа, че е заета и тъй като историята ти се върти около нея и знаем колко неприятно ще е ако искаме от теб да смениш всичко - ще я оставим, като знай, че Nate Jonson притежава същата дарба.
В последствие ще получиш връзки към героя и съобщение относно предстоящото масово.
Ако имаш някакви въпроси - обръщай се към мен, с радост ще им отговоря!
Героят е прекрасен. Like a Star @ heaven
The Government
The Government
Admin

Брой мнения : 47
Join date : 02.07.2017

http://lakegrimstone.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите